محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما

استقلال و ستاره‌ای به نام شفر

بازی‌های هفته اول لیگ قهرمانان آسیا از امروز آغاز خواهد شد.  به گزارش خبرآنلاین؛ لیگ قهرمانان آسیا از امروز آغاز خواهد شد و استقلال در ...

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , شفر

استقلال و ستاره‌ای به نام شفر

بازی‌های هفته اول لیگ قهرمانان آسیا از امروز آغاز خواهد شد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ لیگ قهرمانان آسیا از امروز آغاز خواهد شد و استقلال در اولین بازی خود روز سه شنبه در قطر به مصاف الریان خواهد رفت. در این گروه علاوه بر استقلال و الریان، العین و الهلال هم قرار دارند. گروه D با توجه به نام و افتخارات تیم‌های حاضر در آن، به حق گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا لقب گرفت. حتی فوق‌ستاره‌های این گروه هم بیشتر از فوق‌ستاره‌های گروه‌های دیگر است و بازیکنان تعیین‌کننده‌ای در تیم‌های حاضر در این گروه حضور دارند.

 

استقلال از نظر اسکلت تیمی تا حدودی به تیمی که فصل قبل با نتیجه 6-1 مغلوب العین شد شبیه است. اما تغییر بزرگ روی نیمکت این تیم رخ داده و وینفرد شفر جای علیرضا منصوریان را گرفته است. با شفر استقلال متحول شده و از نظر دفاعی کاملا پیشرفت کرده است و هواداران این تیم به صعود از مرحله گروهی امیدوارند. سرور جپاروف که دو بار مرد سال فوتبال آسیا شده یکی از بازیکنان جدید استقلال است و البته ستاره‌هایی مثل مهدی رحمتی، پژمان منتظری و امید ابراهیمی هم سابقه بازی و درخشش در لیگ قهرمانان آسیا را دارند.

 

 

ارسال نظر :